Toshiba Klima Fiyatları 2020

05.06.2020
1.130
Toshiba Klima Fiyatları 2020

Bu yazımızın içeriğinde sizlere Toshiba klima fiyatları konusunda bilgiler vereceğiz. Bu bilgilerin genel olarak paylaşıldığını unutmayınız. Fiyatlarda değişiklik olabileceği gibi, güncel fiyatlar ve Toshiba klima kampanyaları ile ilgili bilgileri almak için firmamız ile iletişim kurmanızı öneririz.

Toshiba klima fiyatları

 

Bu yazımızın içeriğinde sizlere Toshiba klima fiyatları konusunda bilgiler vereceğiz. Bu bilgilerin genel olarak paylaşıldığını unutmayınız. Fiyatlarda değişiklik olabileceği gibi, güncel fiyatlar ve Toshiba klima kampanyaları ile ilgili bilgileri almak için firmamız ile iletişim kurmanızı öneririz. Sizlere en uygun ürünleri kaliteli bir şekilde, en iyi fiyatlarla sunmak için çalıştığımızı belirtmek isteriz.

 

Toshiba duvar tipi klima fiyatları

 

Toshiba klimalarının en çok ürüne sahip olan kısmı tabii ki duvar tipi klimalardır. Dünya genelinde de en çok tercih edilen ürünlerden birisi son kullanıcıların da tercihi ile duvar tipi split klimalardır. Bu klimaların birçok farklı modeli bulunmaktadır. Bu modeller arasından Daiseikai en çok karşınıza çıkacak modellerdendir. Bu modellerde 10.000 BTU, 13.000 BTU ve 17.000 BTU gibi yüksek seviyelerdeki üniteler yer almaktadır. Bu klima modellerinin fiyatları genel olarak 6 bin TL seviyelerinden başlamaktadır. BTU miktarı yükseldikçe artan fiyatlarla 20 bin üzeri BTU’ya sahip modellerinde 12-13 bin TL gibi fiyatlarla karşılaşmanız mümkündür.

Toshiba’nın klima modellerinden olan Daiseikai’nin bütün alt ürünlerinde Toshiba’nın özel IAQ filtresi bulunmaktadır. Çok daha hızlı bir hava temizlemesi özelliği sunan bu filtreler ile daha sağlıklı bir hava kalitesi size sunulmaktadır. Ayrıca, sessizlik anlamında gerçekten başarılı bir üründür. Halihazırda belirlediğiniz ayarları hafızasında tutarak istediğiniz zaman bu ayarlar üzerinden size ideal ortamınızı sağlamanızda hızlıca yardım edebilmektedir. Daiseikai’nin standart modellerinde A++ enerji sınıfı yer alırken, 8’li modellerinde ise A+++ enerji sınıfı bulunmaktadır. Bu anlamda cihazların tasarımları ve fiyatları da değişmektedir. Daiseikai 8 modellerinde fiyatlar 12 bin TL seviyesinden başlamaktadır. BTU değeri arttıkça da bu fiyatlar 17 bin TL’ye kadar artabilmektedir.

Toshiba’nın Shorai klima modelleri için baktığımızda ise yine yüksek seviyelere kadar BTU miktarları görülebilir. Fiyat olarak herkese uygun seviyelerin yer aldığı bu modellerde, en düşük BTU’ya sahip olan modeller 6 bin TL seviyelerinde fiyatlara sahiptir. Bu fiyatlar BTU değeri arttıkça 11-12 bin TL civarına yükselebilmektedir. Bu tabii ki beyaz renkli duvar tipi klimalar için geçerlidir. Shorai modelinin siyah renkli duvar tipi klima versiyonları da bulunmaktadır. Bu ürünlerin ise fiyatları 7 bin TL’ye yakın bir yerden başlamaktadır. Eviniz ya da ofisiniz için renk olarak beyaz tercih etmediğiniz durumlarda bu modelleri kesinlikle göz önüne almalısınız. Tasarım konusunda gerçekten başarılı bir işe imza atılmış olan bu modellerin yüksek BTU değerinde fiyatları 14 bin TL seviyelerine kadar gelmektedir. Ancak daha önce de belirttiğimiz gibi, ilgili ürün fiyatları sadece yakın değerlerdir. Bu fiyatların daha altına ya da daha üstüne ürün bulabilmeniz mümkündür. Bu sebeple güncel fiyatlar konusunda bilgi almadan kesinlikle kararınızı vermeyiniz.

 

Toshiba konsol tip klima fiyatları

 

Toshiba’nın konsol tip klimalarının 10 bin BTU ve 18 bin BTU gibi değerlere sahip alt modelleri de bulunmaktadır. Bu modeller arasında en düşük fiyatlandırmaya sahip olan 10 bin BTU için 10 bin TL civarında bir fiyatlandırma yapılmaktadır. Tabii ki bu ürünün fiyatları zaman zaman yapılan özel kampanyalar ile 9 bin TL seviyelerine de inebilmektedir. Güncel durumlarla ilgili olarak firmanın satış bölümüyle iletişime geçmeniz sizin için daha mantıklı bir karar olacaktır. Bu ürünlerde, gerçekten başarılı bir özellik olarak karşımıza çıkan zeminden ısıtma modu bulunmaktadır. Bu mod sayesinde, normal ısıtmanın çok daha ötesinde bir alttan sıcak hava akımı yaratıldığını fark etmeniz çok zor olmayacaktır. Özellikle evinizdeki iklimlendirmenin çok daha başarılı bir şekilde yapılması için bu ürünü tercih edebilirsiniz.

Konsol tip klimalarda hem Isıtma ve hem de soğutma üstten ve alttan sağlanabilmektedir. Bir üstte belirttiğimiz alttan ısıtma özelliği ise bu ürüne ait bir özelliktir. Normalde ısıtma ve soğutmayı sadece üst kısımdan kullanabilirsiniz. Alttan ısıtma özelliği ise artı olarak gelmekte ve ürünü daha başarılı kılmaktadır. Ürünlerin enerji verimliliği de en üst seviyelerdedir. Yine filtre olarak Toshiba’nın kendi özel teknolojisi tercih edilmektedir. Cihazların özel yapısı sayesinde ısıtma ve soğutma konusunda belirli bir sabit oranda ilerleme ile çok fazla ısı farkının oluşmaması sağlanır. Bu da hem enerji bakımından hem de ortamdaki hava sıcaklığı anlamında daha makul bir kullanım sunar.

 

Toshiba Multi split klima fiyatları

 

Kimi zaman sadece bir odayı değil de birkaç farklı odayı ya da büyük alanları klima ile desteklemeniz gerekebilir. Bu gibi durumlarda her oda için ayrı ayrı klima tercih etmek yerine, Toshiba multi split klima seçimi yapabilirsiniz. Bu klimalar, iklimlendirmenin birçok farklı yer için aynı anda yapılması gereken yerlerde gerçekten çok başarılı sonuçlar sunmaktadır. 5 üniteye kadar iç ortamlarda kullanabileceğiniz bu klima modellerinde, sadece bir dış ünite kullanıyor olacaksınız. İsterseniz iki farklı odada kullanmak için isterseniz de bir önceki cümlede belirttiğimiz gibi 5 farklı noktaya kadar kullanım sağlayabilirsiniz. Duvar, tavan ya da konsol olarak hangi tip klimayı tercih edeceğiniz tamamen sizlere kalmıştır.

Multi split klimaların en büyük özelliği dış ortamda sadece bir ünite bulunması sayesinde çok daha az yer kaplamaktadır. Her odanın dışında bir yerde ünite bulunması göze kötü görünecektir. Bunun önüne geçmek için tek bir dış ünite yeterli gelmektedir. Ayrıca, tek bir dış ünite olduğu için ortamdaki ses miktarı da her odaya bir adet kullanılacaklara göre daha az olacaktır. Zaten sessiz olan klimaların, daha da az sese sebep olmasını bu sayede sağlayabilirsiniz.

Toshiba multi split klima fiyatları tercih edilecek BTU seviyesine ve kullanılacak olan iç ünite sayısına göre değişiklik göstermektedir. Genel olarak fiyatların 9 bin TL seviyelerinden başlayabileceği unutulmamalıdır. Bu fiyatlar genelde 21.150 BTU seviyesindeki klimalar için geçerlidir. Eğer BTU seviyesini daha da artırırsanız yine 2li sistemler için ödemeniz gereken ücretlerin 14 bin TL seviyelerine ulaşacağınız bilmelisiniz. Eğer iç ünite sayısının 3 ya da 4 olması durumunda ise 16-17 bin TL seviyelerine çıkılacaktır. 5li sistemlerde ise 20 bin TL civarında bir ödeme ile karşılaşmanız olasıdır. Bu fiyatlar diğer ürünlerle karşılaştırıldığında çok daha uygun olmaktadır. Özellikle tekli sistemlere karşı ne kadar büyük bir yarar sağladıklarını unutmamalısınız.

 

Toshiba ticari klima fiyatları

 

Toshiba markalı klimaların ticari işletmeler için de kullanılabilen birçok farklı model bulunmaktadır. Bu modeller arasından işletmenize en uygun ürünü seçmek için fiyat teklifi almanız çok daha iyi bir başlangıç olacaktır. Çünkü her ürün size uygun olmayabilir. Öncelikle ilgili klimaların kullanılacağı ortamlar hakkında bilgileri paylaşarak gerekli BTU verilerinin hesaplanması gerekmektedir. Daha sonrasında bu bTU seviyelerinde, işletmeniz ortam koşulları da gözetilerek hangi tasarımın size uygun olduğuna karar verilebilir. En son olarak da fiyatlandırma kısmı konuşulabilir. Tek bir klima yerine daha fazla klima tercih edilecek ise tabii ki tek bir dış ünitenin kullanılacağı multi split klimalar tercih edilebilir. Bu durum daha önce bahsettiğimiz ortam koşullarınız ile alakalıdır. Sonuç olarak tercih edeceğiniz klima sistemleri 7-8 bin TL seviyesinden 20-25 bin seviyelerine kadar çıkabilecektir.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.